asuntoja

PAG 1/4 - TOTAL 37 asuntoja
  • hälytykset
  • Julkaise asuntosi
  • Suodata:
    Näkymät
    Hylätyt
    Suosikit
    Myynti 19.000 €  
    • Viite
      01032
    • Koko
      22 m2

    Pysäköinti - Córdoba (Ciudad Jardín) , Rakennettut neliöt 22m2.

+ TIEDOT
    20.000 € - 5%
    Myynti 28.000 €  
    • Viite
      01039
    • Koko
      50 m2

    Varasto - Córdoba (Ollerías) , Rakennettut neliöt 50m2.

    Myynti 33.500 €  
    • Viite
      01012
    • Koko
      20 m2

    Pysäköinti - Córdoba (Av. Barcelona - Viñuela - Rescatado) , Rakennettut neliöt 20m2.

    Myynti 35.000 €  
    • Viite
      00110
    • Koko
      25 m2

    Pysäköinti - Córdoba (Sagunto) , Rakennettut neliöt 25m2.

    Myynti 39.950 €  
    • Viite
      00944
    • Huoneet
      3
    • Kylpyhuoneet
      2
    • Koko
      149 m2

    Talo - Villanueva del Rey , Rakennettut neliöt 149m2, 3 Huoneet, 2 Kylpyhuoneet.

    Myynti 75.000 €  
    • Viite
      00875
    • Kylpyhuoneet
      2
    • Koko
      105 m2

    Liiketila - Córdoba (Levante) , Rakennettut neliöt 105m2, 2 vessoja.

+ TIEDOT
    79.900 € - 6%
    Myynti 75.900 €  
    • Viite
      00942
    • Koko
      80 m2

    Liiketila - Córdoba (Casco Antiguo) , Rakennettut neliöt 80m2.

+ TIEDOT
    82.000 € - 7%
    Myynti 78.500 €  
    • Viite
      00923
    • Kylpyhuoneet
      1
    • Koko
      50 m2

    Liiketila - Córdoba (Av. Barcelona - Viñuela - Rescatado) , Rakennettut neliöt 50m2.

    Myynti 105.000 €  
    • Viite
      01028
    • Huoneet
      2
    • Kylpyhuoneet
      1
    • Koko
      60 m2

    Huoneisto - Córdoba (Av. Barcelona - Viñuela - Rescatado) , Rakennettut neliöt 60m2, 2 Huoneet, 1 Kylpyhuoneet,...

+ TIEDOT
    119.500 € - 12%
    Myynti 108.000 €
    Varattu
     
    • Viite
      01037
    • Huoneet
      3
    • Kylpyhuoneet
      1
    • Koko
      75 m2

    Huoneisto - Córdoba (Sagunto) , Rakennettut neliöt 75m2, 3 Huoneet, 1 Kylpyhuoneet.

    Myynti 123.000 €  
    • Viite
      01042
    • Huoneet
      3
    • Kylpyhuoneet
      1
    • Koko
      70 m2

    Huoneisto - Córdoba (Fuensanta) , Rakennettut neliöt 70m2, 3 Huoneet, 1 Kylpyhuoneet, Hissi.

    Myynti 126.500 €  
    • Viite
      01041
    • Huoneet
      2
    • Kylpyhuoneet
      1
    • Koko
      62 m2

    Huoneisto - Córdoba (Av. Barcelona - Viñuela - Rescatado) , Rakennettut neliöt 62m2, 2 Huoneet, 1 Kylpyhuoneet.

    Ominaisuudet Kartta
    Katso Kartta

    Tilaa

    Tilaa postituslistallemme ja saat ensimmäisenä vastaan uusia ominaisuuksia

    Suunnittelija CRM Inmovilla
    Lähetä tämä lomake nimesi ja puhelinnumerosi kanssa ja otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
    Kun painat painiketta "SEND", vahvistat, että olet lukenut, ymmärtänyt ja hyväksynyt tämän LINK-sivuston tietosuojakäytännön ehdot